Pustynne Lwy

Pustynne Lwy:
To ludzie niegdyś należący do Plemienia Al-Bahraza. Po jego śmierci jednak postanowili powrócić do swojego dawnego sztandaru. Teraz sprzymierzyli się z Istharami i dążą do dobrych układów handlowych z Ulukami. Na drodze do szczęścia stoi hałda pustynna będąca wyjątkowo trudnym odcinkiem pustyni. Karawany idące tamtędy po prostu znikają. Pragną znaleźć sposób by odkryć przyczyną tego problemu.
Ich mocą jest Dobra oaza i dobre warunki na zasiedlenie. Wadą jest małe doświadczenie wodza, który dogada się prawie z każdym na niekorzystnych dla niego warunkach. Pustynne Lwy mają dużą siłę ekonomiczną polegającą na produkcji tkanin i barwieniu ich. Zapewnia ona majtek potrzebny na zatrudnianie najemników.
Timeline wskazuje na chęć dokonania przewrotu przez najemników. Pomoc w przejęciu władzy mogłaby okazać się ziarnem pod dobre stosunki z nowymi władcami. Utrzymują się z handlu z Bakirem.
Siły zbrojne:
- 25 Mercenary Barbarian
- 15 Askara
- 5 Desert Riders
Suma: 45

Siły Infiltracyjne:
- 1 Wędrowny Kupiec
- 1 Balwierz.
- 1Rawun

Siły Magiczne:
- Oaza zamieszkana jest przez Wodnego Ducha – Naga średniej mocy. Broni on jednak tylko samej oazy i jest nie kontrolowany.
- Ahib ibn Lazar Al-Hadżif zwany Szakalem. Mag

Siły Kapłańskie:
- 3 Kapłanów Solme.
Suma: 52

Pustynne Lwy

Al-Qadim Sulik