Czerwone Orły

Po Utracie ziem na rzecz Sulmeków przywódca plemienia czerwonych orłów zerwał z kościołem i odwrócił się w stronę kultu Duchów Ognia. Tym sposobem zapewnił sobie napływ magów Ognia i zamieszkania na jego ziemiach istot przyciąganych przez ten żywioł. Choć dodało to siły jego żołnierzom, odebrało wodę jego ziemi. Karim zwany Orłem, szuka po cichu sposobu jak przywrócić wodę na jego ziemiach i przywrócić równowagę elementom na jego terenach. Teraz kiedy z Sulmekami ustalono pokój, Orzeł chce naprawić gospodarkę i nawiązać stosunki handlowo – dyplomatyczne.
Słabością tej rodziny jest ich gorący temperament i wieczna obecność duchów ognia. Wojownicy wrażliwi są na wszystko co związane jest z wodą i jej magiczną sferą. Słabością jest też kiepska ekonomia i nieciekawe nastroje panujące wśród ludzi. Mieszkańcy tych ziem sfrustrowani są brakiem wody. Ich wadą jest też wyparcie się kościoła. Choć daje im to dużą swobodę, zdają się być wyklęci przez rosnący w siłę kult Pana Pustynnego Wiatru.
Do zalet należy nieugięty upór w walce i niezwykła odporność na ciosy. Dodatkowo, Czerwone orły dysponują potężną magią. Utrzymują się z rabunku.
Siły Zbrojne:
- 30 Desert Riderów
- 10 Askarów
Suma: 40 żołnierzy

Siły Infiltracyjne:
- 2 Wędrownych Kupców
- Rawun
- Sa’luk
- Assasin
Suma: 5 osób
*
Siły Magiczne:*
- 4 Magów Ognia
- 1 Sha’ir
- Służba 2 Duchów Ognia o średniej mocy.
Suma: 7 istot
*
Siły Kapłańskie:*
- Brak
Suma: 52 osoby

Czerwone Orły

Al-Qadim Sulik